Zamień elektrośmieci na zielone piękno - Galeria Zaspa zaprasza na wiosenną eko-akcję
Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią czas na coroczne porządki! 22 marca w godzinach 10:00-16:00 Galeria Zaspa zaprasza mieszkańców Gdańska do udziału w wyjątkowej akcji ekologicznej. Każdy, kto przyniesie minimum dwa elektroodpady, otrzyma w zamian roślinkę doniczkową – idealną do ozdobienia balkonu czy parapetu na wiosnę.
W sobotę, 22 marca, Galeria Zaspa zmieni się w punkt odbioru elektrośmieci. Odpady można będzie oddać na specjalnie wyznaczonym punkcie zbiórki na parkingu przed centrum handlowym. Tam też będzie czekać namiot, w którym uczestnicy – za każde dwa elektrośmieci - odbiorą swoje zielone upominki. To doskonała okazja, by nie tylko zadbać o środowisko, ale i wprowadzić do swojego domu odrobinę natury.
Wiosenne porządki nigdy nie były tak przyjemne! Akcja ma na celu promowanie odpowiedzialnej utylizacji elektrośmieci oraz inspirowanie mieszkańców do tworzenia zielonych przestrzeni w swoich domach. Wyrzucając niepotrzebne sprzęty elektryczne, dajesz im drugie życie, a w zamian otrzymujesz nowego, zielonego towarzysza!
To wyjątkowa okazja, by połączyć ekologię z pięknem natury. Galeria Zaspa zachęca wszystkich do udziału w wydarzeniu – niech każdy przyniesiony elektroodpad zamieni się w zielony akcent na balkonie, tarasie lub w domu. Wspólnie można zadbać o środowisko i uczynić miasto jeszcze bardziej zielonym!
Galeria Zaspa (dawne ETC Gdańsk) to najstarsze centrum handlowe w Trójmieście znajdujące się na terenie dawnego lotniska we Wrzeszczu, którego początki sięgają lat 20-tych XIX w. Dzięki modernizacji przeprowadzonej przez Grupę Capital Park klienci Galerii Zaspa mogą komfortowo robić codzienne zakupy, a odpowiedni dobór markowych sklepów i punktów usługowych umożliwia załatwienie wszystkich spraw w jednym miejscu. Na dwóch piętrach centrum o powierzchni blisko 8.700 mkw. znajduje się 30 lokali handlowo-usługowych m.in. supermarket Intermarche, drogeria Rossmann, sklep Euro RTV AGD, Pepco oraz siłownia Calypso. Ofertę galerii uzupełniają Cukiernia Sowa, Piekarnia Szydłowski i Dominos Pizza oraz liczne punkty usługowe tj. kantor, kwiaciarnia, salon fotograficzny, apteka oraz pralnia. Do dyspozycji Klientów jest 185 naziemnych miejsc parkingowych oraz stojaki rowerowe.
Więcej informacji: www.galeriazaspa.pl