Kontakt dla mediów

Lidia Piekarska-Juszczyk

Zbadaj się w Galerii Zaspa

Zbadaj się w Galerii Zaspa

Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami. Zrób sobie prezent – pomyśl o swoim zdrowiu i skorzystaj z bezpłatnej mammografii. Specjaliści pojawią się już w najbliższy czwartek w Galerii Zaspa.

Pamiętaj - to nic nie boli, trwa tylko chwilę, a może uratować Twoje życie. Dlatego zbadaj się! W czwartek 5 marca w godzinach 9:00-17:00 na parkingu pasażu handlowego zaparkuje mammobus, w którym będzie można skorzystać z badania mammograficznego. Wszystkie panie w wieku 50-69 lat skontrolują swoje zdrowie nieodpłatnie. Natomiast kobiety z nierefundowanej grupy wiekowej, które ukończyły ponad 35 lat, będą mogły zbadać się po dokonaniu opłaty w wysokości 80 złotych. Naprawdę warto. Rak piersi jest jednym z najczęściej występujących nowotworów wśród kobiet. W początkowym stadium nie daje żadnych objawów. Tymczasem regularne badania pozwalają ocenić czy w organizmie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe, a jeśli tak, to umożliwią szybkie podjęcie leczenia i zwiększą tym samym szanse na całkowite leczenie.

Wydarzenie organizowane jest przez Geneva Trust Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka i Diagnostyka w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi – Etap Podstawowy finansowany przez Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Europejski Fundusz Społeczny w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego 2014-2020.

Uwaga! Na badania prowadzona jest rejestracja telefoniczna pod numerami: 58 767 34 55 lub 58 767 34 77. Mammobus stać będzie na parkingu Galerii Zaspa, za sklepem ZOO Karina.Capital Park jest doświadczoną i uznaną firmą inwestycyjną na rynku nieruchomości w Polsce, od blisko 5 lat notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa stworzyła wysokiej jakości portfel nieruchomości składający się z nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej klasy A, obejmujący przede wszystkim takie aktywa jak Eurocentrum Office Complex czy Royal Wilanów oraz jest w trakcie budowy flagowego projektu rewitalizacyjnego – ArtN w centrum Warszawy. Grupa zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni 304.000  m2 i wartości rynkowej 2,4 mld PLN, z czego 77% stanowią nieruchomości zlokalizowane w Warszawie – najbardziej perspektywicznym rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.