Kontakt dla mediów

Lidia Piekarska-Juszczyk

Quiz Miłosny w Galerii Zaspa

Quiz Miłosny w Galerii Zaspa

Dzień Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji dla bliskich nam osób przygotowujemy coś miłego lub kupujemy jakiś upominek. Galeria Zaspa pamięta o swoich Klientach i również chce sprawić im przyjemność. W najbliższą sobotę proponuje udział w Miłosnym Quizie, w którym do wygrania będą walentynkowe prezenty.

Święto zakochanych to świetna okazja, by sprawiać radość sobie oraz innym. Sposobem może być zaproszenie na dobrą kawę i ciastko lub małe zakupowe szaleństwo. Dobrym pomysłem będzie też późniejszy udział  w walentynkowej zabawie organizowanej w Galerii Zaspa. Na czym będzie polegać? Każdy, kto w sobotę 15 lutego odwiedzi pasaż handlowy i zrobi zakupy za min. 30 złotych będzie miał szansę sprawdzić swoją wiedzę na temat Walentynek i wygrać wspaniałe nagrody. W godzinach 11:00-17:00 na specjalnym stoisku w galerii na chętnych czekać będą hostessy, które po sprawdzeniu poprawności paragonów zaproponują udział w konkursie. Zadaniem będzie udzielenie jak największej liczby poprawnych odpowiedzi na pytania dotyczące święta zakochanych. Warto spróbować. Do wygrania m.in. ramki na zdjęcia z ukochaną osobą, świece zapachowe oraz walentynkowe słodycze, które mogą być prezentem dla nas samych lub podarunkiem dla bliskich.

Regulamin zabawy walentynkowej dostępny jest na miejscu oraz na fanpage’u Galerii Zaspa.Capital Park jest doświadczoną i uznaną firmą inwestycyjną na rynku nieruchomości w Polsce, od blisko 5 lat notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa stworzyła wysokiej jakości portfel nieruchomości składający się z nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej klasy A, obejmujący przede wszystkim takie aktywa jak Eurocentrum Office Complex czy Royal Wilanów oraz jest w trakcie budowy flagowego projektu rewitalizacyjnego – ArtN w centrum Warszawy. Grupa zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni 304.000  m2 i wartości rynkowej 2,4 mld PLN, z czego 77% stanowią nieruchomości zlokalizowane w Warszawie – najbardziej perspektywicznym rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.