Kontakt dla mediów

Lidia Piekarska-Juszczyk

Kolejna marka modowa w ETC Swarzędz

Kolejna marka modowa w ETC Swarzędz

Greenpoint – polski producent odzieży dla kobiet dołączy do grona najemców  ETC Swarzędz. Firma poszerzy ofertę modową centrum już w przyszłym roku. Otwarcie salonu o powierzchni 125 mkw. planowane jest na kwiecień 2020 r.

Greenpoint dedykuje swoje produkty kobietom ceniącym komfort i wysoką jakość. Dewizą projektantów marki podczas tworzenia ubrań i akcesoriów są trzy hasła: kobiecość, komfort i elegancja. I tylko takie propozycje znajdują się w ich kolekcjach. W ofercie firmy dostępne są stroje na co dzień, do biura, jak i na bardziej oficjalne wydarzenia. Bez względu jednak na okazję, klientki mogą mieć pewność, że modele, które zakupią będą modne i bardzo wygodne w noszeniu.

W salonie, który otworzy się w przyszłym roku w ETC Swarzędz, będzie można znaleźć kolekcje podzielone na kilka linii: biurową, codzienną i romantyczną. Dzięki takiej kategoryzacji każdy znajdzie w sklepie coś dla siebie. Marka tworzy ubrania z dbałością o najdrobniejszy szczegół i zgodnie z najnowszymi trendami. Dzięki temu zakupy w Greenpoint zawsze będą udane i na czasie. Z oferty salonu klienci ETC będą mogli korzystać od kwietnia 2020 roku. Greenpoint zlokalizowany będzie w pasażu głównym centrum handlowego pomiędzy sklepami Quiosque i CCC.

 

ETC Swarzędz zostało otwarte po przebudowie i modernizacji na początku października 2017 roku. Dysponuje 20 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni, na której działa 80 lokali handlowo-usługowych. Najemcami obiektu są zarówno znane, sieciowe marki takie jak Intermarche, Pepco, Home&You, Rossmann, Drogeria Natura, Reserved, Vistula i Wólczanka, Medicine, Monnari, Top Secret, Diverse, 4F, Martes Sport, Smyk, 5-10-15, KiK, Deichmann, CCC, Tatuum, Big Star, Sinsay, Quiosque, YES, restauracja Olimp, KFC, Pizza Hut czy Vision Express, ale też lokalni przedsiębiorcy, m.in. Piekarnia Natura, kwiaciarnia Artis Flower, sklep z zabawkami Kids, sklep winiarski Mine Wine, MB Bielizna i wiele innych.Capital Park jest doświadczoną i uznaną firmą inwestycyjną na rynku nieruchomości w Polsce, od blisko 5 lat notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa stworzyła wysokiej jakości portfel nieruchomości składający się z nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej klasy A, obejmujący przede wszystkim takie aktywa jak Eurocentrum Office Complex czy Royal Wilanów oraz jest w trakcie budowy flagowego projektu rewitalizacyjnego – ArtN w centrum Warszawy. Grupa zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni 304.000  m2 i wartości rynkowej 2,4 mld PLN, z czego 77% stanowią nieruchomości zlokalizowane w Warszawie – najbardziej perspektywicznym rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.