Kontakt dla mediów

Lidia Piekarska-Juszczyk

Galeria Zaspa i Psia Edukacja

Galeria Zaspa i Psia Edukacja

Są wdzięczne, kudłate i bardzo kochane. To często nasi najlepsi przyjaciele – psiaki. Bywa jednak, że część z nas się ich boi lub nie wie, w jaki sposób zachować się w ich towarzystwie. Dlatego warto wziąć udział w rodzinnych warsztatach „Psia Edukacja”, które odbędą się w najbliższą sobotę w Galerii Zaspa. Ogromna dawka wiedzy i świetna zabawa w gronie przyjaznych czworonogów gwarantowana!

Lubisz psy? A może Ty i Twoje dziecko się ich obawiacie? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak nawiązywać bezpieczny kontakt ze zwierzakiem koniecznie przyjdź z maluchem na bezpłatne zajęcia do Galerii Zaspa. Warsztaty poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy z Polskiego Centrum Dogoterapii, którzy poprzez zabawy i gry o psiej tematyce wprowadzą Was w świat czworonogów.

W wydarzeniu, które odbędzie się 5 października w godz. 11:00-17:00, wezmą udział rasowe psy pracujące na co dzień w dogoterapii. Każdy może więc mieć pewność, że psy są odpowiednio wyszkolone i nie trzeba się ich bać.  Ideą warsztatów jest przekazanie wiedzy na temat bezpiecznego kontaktu z czworonogiem. Dzięki spotkaniu uczestnicy poznają też i zrozumieją psią mowę oraz psie potrzeby. A wszystko po to, by nawiązać z pupilem prawdziwą przyjaźń.

Oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej tego dnia w Galerii Zaspa na wszystkich czekać będą dodatkowe atrakcje. Najmłodszych z pewnością ucieszy możliwość pomalowania sobie buzi w zwierzęce wzory. Z kolei zakładając okulary VR będzie można także poczuć się jak czworonóg i obejrzeć świat z psiej perspektywy. Niesamowite wrażenia gwarantowane!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Warsztaty odbędą się na parterze, na wprost głównego wejścia do Galerii Zaspa.Capital Park jest doświadczoną i uznaną firmą inwestycyjną na rynku nieruchomości w Polsce, od blisko 5 lat notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa stworzyła wysokiej jakości portfel nieruchomości składający się z nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej klasy A, obejmujący przede wszystkim takie aktywa jak Eurocentrum Office Complex czy Royal Wilanów oraz jest w trakcie budowy flagowego projektu rewitalizacyjnego – ArtN w centrum Warszawy. Grupa zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni 304.000  m2 i wartości rynkowej 2,4 mld PLN, z czego 77% stanowią nieruchomości zlokalizowane w Warszawie – najbardziej perspektywicznym rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.