Kontakt dla mediów

Lidia Piekarska-Juszczyk

Mammobus zaparkuje w Galerii Zaspa

Mammobus zaparkuje w Galerii Zaspa

Jest takie badanie – szybkie, proste i bezbolesne, które może uratować życie wielu kobiet. Mowa o mammografii. Galeria Zaspa zaprasza do Mammobusa, gdzie każda z pań będzie mogła skontrolować swoje zdrowie.

W najbliższy piątek, 4 października, na terenie Centrum pojawi się specjalny autobus, w którym wszystkie panie w wieku 50-69 lat będą mogły nieodpłatnie skontrolować stan swojego zdrowia. Takie profilaktyczne badania są niezwykle ważne. Po pierwsze pozwalają ocenić czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe i umożliwiają postawienie prawidłowej diagnozy. Po drugie, dzięki nim można szybko rozpocząć leczenie zwiększające szanse na całkowite wyzdrowienie. 

Warto więc wybrać się w najbliższy piątek do Galerii Zaspa i poświęcić kilka minut tylko sobie. W godzinach 09:00-17:00 na parkingu Centrum czekać będzie Mammobus, w którym specjaliści przeprowadzą badania – każdej osobie 4 projekcje (po dwie na każdą pierś). Mammografia zostanie wykonana bezpłatnie kobietom z grupy refundacyjnej – w wieku od 50 do 69 lat. Natomiast panie w wieku powyżej 35 lat będą mogły skorzystać z badania w cenie 80 złotych.

Uwaga! Na badania prowadzona jest rejestracja telefoniczna pod numerem: 58 767 34 55. Mammobus stać będzie na parkingu Galerii Zaspa, za sklepem ZOO Karina.Capital Park jest doświadczoną i uznaną firmą inwestycyjną na rynku nieruchomości w Polsce, od blisko 5 lat notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa stworzyła wysokiej jakości portfel nieruchomości składający się z nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej klasy A, obejmujący przede wszystkim takie aktywa jak Eurocentrum Office Complex czy Royal Wilanów oraz jest w trakcie budowy flagowego projektu rewitalizacyjnego – ArtN w centrum Warszawy. Grupa zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni 304.000  m2 i wartości rynkowej 2,4 mld PLN, z czego 77% stanowią nieruchomości zlokalizowane w Warszawie – najbardziej perspektywicznym rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.