Kontakt dla mediów

Lidia Piekarska-Juszczyk

Spędź Dzień Kobiet naturalnie w ETC Swarzędz

Spędź Dzień Kobiet naturalnie w ETC Swarzędz

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Jak go spędzić? Zrób sobie lub bliskiej osobie prezent – przygotuj własnoręcznie mydełko lub peeling do ciała. To wcale nie jest trudne, a przyniesie wiele radości. ETC Swarzędz zaprasza na niecodzienne warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków już w najbliższą sobotę.

 

Dzień Kobiet może być naprawdę wyjątkowy. W sobotę ETC Swarzędz zamieni się bowiem w krainę pięknych zapachów. Aromatyczne olejki, płatki kwiatów, miód… to tylko część składników, z których uczestniczki zajęć będą mogły przygotować naturalne kosmetyki. Udział w warsztatach to doskonała okazja, by przekonać się, że kosmetyki bez chemii są nie tylko proste do wykonania, ale również niezwykle efektowne. Własnoręcznie wykonany peeling kawowy, sól do kąpieli czy pięknie pachnące mydełka glicerynowe to świetny i użyteczny prezent, który będzie można zużyć samemu lub podarować przyjaciółce, mamie czy babci. Każdy będzie na koniec zapakowany w eleganckie brandowane słoiczki, dzięki czemu stanie się też ciekawą ozdobą.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zajęcia odbędą się w sobotę 7 marca w godz. 12:00-18:00.Capital Park jest doświadczoną i uznaną firmą inwestycyjną na rynku nieruchomości w Polsce, od blisko 5 lat notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa stworzyła wysokiej jakości portfel nieruchomości składający się z nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej klasy A, obejmujący przede wszystkim takie aktywa jak Eurocentrum Office Complex czy Royal Wilanów oraz jest w trakcie budowy flagowego projektu rewitalizacyjnego – ArtN w centrum Warszawy. Grupa zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni 304.000  m2 i wartości rynkowej 2,4 mld PLN, z czego 77% stanowią nieruchomości zlokalizowane w Warszawie – najbardziej perspektywicznym rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.